Logowanie [Zamknij okno]

E-mail

Hasło

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj
Galeria Raiderz
Raiderz

kliknij na obrazku, aby powiększyć

« PoprzedniNastępny»

Inne z galerii Raiderz

Raiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - Galeria
Forum Dyskusyjne
Najnowsze w galeriach
Raiderz Screenshot Raiderz Screenshot Raiderz Screenshot Raiderz Screenshot Raiderz Screenshot Raiderz Screenshot
Najnowsze komentarze użytkowników

Komentarze

PILOT
PILOT
Meanwhile on Azeroth.


http://i60.tinypic.com/1sgsw9.png
PILOT
PILOT

WavezZ napisał:

Fajny, naprawdę, jednakże Blizzard robi lepsze ;c Co by tutaj dodać... Chyba na to duża część widzów zwróciła uwagę i zapamiętała najlepiej <3


Ja bardziej zwróciłem uwagę na przemoc XD Rengar rozszarpał biednego Dravena to PEGI 13 naprawdę nie spodziewałem się tego.


Darius op nawet na filmikach XD Aczkolwiek według lore Jax powinien zmasakrować frajerka.
WavezZ
WavezZ
Fajny, naprawdę, jednakże Blizzard robi lepsze ;c Co by tutaj dodać... Chyba na to duża część widzów zwróciła uwagę i zapamiętała najlepiej <3

http://st.elohell.net/public/chill/3fe9aa1b336f0a40c5a29484ae8fadd2.png
Fungis
Fungis
Rito się naprawdę postarało. Trailer piękny, świetnie zrobiony graficznie i oddający charakter postaci. Jednej rzeczy jednak nie pochwalam. Płonące serwery! :)
Salandor
Salandor
bardzo fajne skrzydło, chociaż dla mnie trochę za łatwe, wszystkich bossow normal przeszedlem za pierwszym podejsciem.

odblokowanie karty druida - 2 podejscia ( w pierwszej karty nie podeszly)
rogal - 1 podejscie

z heroicami tez jakos nie bylo problemu

1 boss za drugim podejsciem (Kolento paladynem)
2 boss za drugim podejsciem (celestial priest)

i wreszcie dochodzimy do Pająka.
Jedyny, który sprawia trudności przez bardzo denerwująca zdolność bohatera.
Dla mnie trudność podwójna bo uparłem się ze zrobię to moim ulubionym priestem:) i wyszli na 2 razem (jak już po pierwszym odkryłem mechanikę)

o lagach nie wspomminam bo to bylo wiadome ( i to na wszystkich serwerach)

super graficznie super muzycznie i klimatycznie, podniósłbym tylko hp bossow w heroic do 55.

czekam na następne skrzydła :)
Fungis
Fungis
Fajna wersja maga

Iluphir napisał:

ArcheAge, Black Desert i Skyforge. Trzy wyczekiwane gry mmo.

ArcheAge ma być ponoć pod koniec tego roku, Black Desert w 2015, ale Skyforge nie wiem. Zgadzam się jednak, trójka najbardziej wyczekiwanych MMORPG
Iluphir
Iluphir
Filmik zabawny jak zawsze ;) Do dzieła Wildstar, rozwijaj się.
Iluphir
Iluphir
Generatot mrozu :D bardzo ciekawe rozwiązanie. Poza tym ładna i dynamiczna walka. ArcheAge, Black Desert i Skyforge. Trzy wyczekiwane gry mmo. Mam nadzieję że nie dostaniemy 3 na raz. Pozostaje czekać :D

Forum

Morphen
Morphen
Kto by nie chcial legalnie za darmo potopić simow w basenie.

http://lowcygier.pl/darmowe/the-sims-2-pelna-kolekcja-darmo-originie/
Seweryna
Seweryna
Wielkie dzięki zmienię eq na 51 mam bardzo dużo kasy i kolegów na wyższych poziomach.
Gram tancerką ostrzy
Thaeril
Thaeril
Zależy jaka klasa.
Set z 35lv można nosić i do 60 poziomu niektórymi klasami. Chociaż na 57lv lepiej zaopatrzyć się w rare set z bonusem do dmg i defa w pierwszej części nowego kontynentu - taki set jest śmiesznie tani obecnie.
Hell set 35lv będzie miał lepszy def niż rare set na 47lv także na razie nic nie zmieniaj. Jeśli Cię stać, możesz zaopatrzyć się w s-rare 51lv - dużo więcej defa ten set nie da, ale różnica w bonusach do str i wis (co przenosi się na dmg) jest już zauważalna.
Thaeril
Thaeril

Ghost napisał:

Mystic jeszcze ujdzie cała reszta chyba miała chyba tylko na celu rozbawić community. xD
Chciałeś więcej miłości dla Fightera to masz. Trzeba było bardziej doprecyzować.

Mystic byłby fajniejszy bez tych skrzydełek w formie lizaków... IMO witchblade ma najlepszy.


Ghost napisał:

Co do Hammer Loli - zapewnij mnie, że postaci z Jump Eventu dostają tyle Holy Water i SP ile powinna mieć postać na 50 lvlu, podziel się buildem wraz z opisem co, jak i dlaczego oraz przetaxuj mnie przez Okapię to zrobię. :P Skoro i tak nie mogę użyć tej postaci, żeby zrobić Ertę to co mi szkodzi. ^^

Wszystko dostajesz - ludzie sprawdzali. W dodatku w skrzynce będzie prawdopodobnie EQ tylko ze STR, bo wtedy nie było erty, więc masz rare set i broń za free do 60lv.
Jeśli chodzi o build - mam w planach skrobnięcie czegoś dla forum gildii dopóki mam hype na Battle Maiden, więc pewnie wkleję i tu. Ale w skrzynce na 57lv masz skill reset bez limitu, więc możesz sam pokombinować.

Co do taxowania - poszedłbym warriorem, bo to jedyna postać, która czeka aż mi się zechce (znowu) przejść Okapię a wtedy pewnie Ty byś mnie taxował ;d Przy battle maiden w party większość postaci nie ma za wiele do roboty... Ale jak odpowiada Ci taki układ - nie ma sprawy. Zwłaszcza, że jest jeszcze tydzień bonusowego expa. Daj znać w grze jakby co.
AmethystDragoness
AmethystDragoness
Witam.
Jak już można się domyśleć, mam problem z pewnym questem. Prawdopodobnie to przez to, że kiepsko się znam na Angielskim... ;-)

Otóż chodzi o to, że robię Quest o nazwie "The Scout's News", i (jak pisze w opisie questa) polega na pomocy Jeric'owi w uratowaniu życia jakiemuś kolesiowi.
Niby łatwe, bo on mi mówi, co mam mu podać, ale mimo, że klikam na odpowiednie przedmioty, to ciągle podczas wykonywania odpowiednich czynności mi mówi "You have to gain enough energy before surgery", a na końcu mówi "Well done! But that's not enough. We have to try again.". I powtarza mi to mimo, że już bardzo dużo razy próbowałam.

Prosiłabym o dokładne wytłumaczenie, co powinnam zrobić w tym queście, aby przestał mówić "we have to try again".
Z góry dziękuję za pomoc.
Seweryna
Seweryna
Witam mam pytanie na którym lvl zmieniać eq z perfecta na inne?
Mam all perf +5 a moja postać ma już 45 więc wydaje mi się, że to już najwyższa pora.
Ghost
Ghost
Mystic jeszcze ujdzie cała reszta chyba miała chyba tylko na celu rozbawić community. xD
Chciałeś więcej miłości dla Fightera to masz. Trzeba było bardziej doprecyzować.

Co do Hammer Loli - zapewnij mnie, że postaci z Jump Eventu dostają tyle Holy Water i SP ile powinna mieć postać na 50 lvlu, podziel się buildem wraz z opisem co, jak i dlaczego oraz przetaxuj mnie przez Okapię to zrobię. :P Skoro i tak nie mogę użyć tej postaci, żeby zrobić Ertę to co mi szkodzi. ^^

Tymczasem wracam do koxowania Reapera. ;]
Empi3
Empi3
Zmiana squadu oficeròw: Empi, Haribel, Robkoo

Nowe Wymagania.
Do sociala przygarniamy wszystkich chcacych grac w polskim gronie lecz do pelnego czlonkostwa (Rangi Raider [PvE] lub Reaper [PvP]) wymagamy 50 level, Attunement na poziomie 5/13 (dungeony) dla Raiderow oraz obecnosc na TS podczas gry wszystkich Raiderow oraz Reaperow.
Thaeril
Thaeril
Wwwwwwwwelcome to theeeeeeeee gay paraaaaadeeeeee!

http://i.imgur.com/AthpI7A.jpghttp://i.imgur.com/XuJkWD2.jpg
http://i.imgur.com/coBkkym.gif

Ale to jeszcze nie koniec. Jest jeszcze pokaz dziwactw!
http://i.imgur.com/VmvfS7Q.jpghttp://i.imgur.com/3dqoqcR.jpg
Wut? Te dwie się urwały chyba z karnawału w Rio :D

I jedyny, w miarę wyglądający:
http://i.imgur.com/CVvIP89.jpg

To wszystko za jedynie 10k Wcoinów! Osobno oczywiście kupić się nie da, ale w tym przypadku nie ma co żałować (gimmie that shaman black wedding dress Q.Q). W sumie to od jakiegoś czasu nie było żadnego "nowego" gearu do kupienia osobno a nie w paczce - czyżby za dobrze się sprzedawały przez co nikt nie kupował paczek?
Na czarnego halloween rockera dla Mystica chyba będę musiał czekać do listopada ;/

Z innych newsów - porzuciłem pomysł robienia Erty, bo przy hammah gurl wygląda jednak biednie - poczekam na Mystica z bazooką lub wachlarzem.
Zresetowałem skille Battle Maiden z nastawieniem na reserve mode - damn.

http://i.imgur.com/fUJY9wI.png
Najlepsza klasa melee atm w grze. Niewiele nią grałem po tym, jak naprawili bugi, ale imo reaperess się chowa - szybsza, lepszy dmg, biegasz non stop z buffem 30% dmg res i 15% CD, SA i 90% dmg res przez 2s co 10s - na zawołanie, w każdym momencie, stun każdego moba lub bossa co 25s (19s w reserve mode) a dotego buff 20% dmg na 30s... Reaper ma tylko to, że reaping jest lepszy niż destroyer, bo ściąga moby i 25s CD, ale w reserve mode masz destroyera co 38s, robi większe dmg i jak nie trafisz parę hitów to możesz skorygować, bo postać się porusza w czasie trwania skilla. Od kiedy naprawili ten skill, masz też full iframe zamiast ułamka sekundy po udanym hicie.
Jedyny minus - wszystko pada na full charge impact a trzeba używać też innych skilli, żeby utrzymać reserve mode non stop. #firstworldproblems

wi123lk
wi123lk
a mógłbyś mi powiedzieć skąd się dowiedziałeś?