Logowanie [Zamknij okno]

E-mail

Hasło

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj
Galeria Raiderz
Raiderz

kliknij na obrazku, aby powiększyć

« PoprzedniNastępny»

Inne z galerii Raiderz

Raiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - Galeria
Forum Dyskusyjne
Najnowsze w galeriach
Raiderz Screenshot Raiderz Screenshot Raiderz Screenshot Raiderz Screenshot Raiderz Screenshot Raiderz Screenshot
Najnowsze komentarze użytkowników

Komentarze

PILOT
PILOT
Co jeszcze zmieni się w APB Reloaded ?
twojtyp
twojtyp
I co co te klucze, skoro nie działają... Masakra.
Lepiej sobie w Gry Hot Spot pograć;-) tam wszystko zawsze działa, a i kasę można wygrać. Co mi po kluczu...
Derol
Derol
Jakby ktoś poszukiwał alternatywnego źródła informacji na temat gier mmo, to pozwolę sobie zasugerować: http://www.mmopedia.pl
Kinya
Kinya
Jakby ktoś chciał to mam do rozdania klucze premium na 14 dni do Skyforge u siebie na blogu
Ghost
Ghost
Nie ma co się póki co napalać. CBT dopiero za 2 miesiące. Prawdopodobnie nikt z nas nie dostanie klucza, a już na pewno nie dostaniemy wszyscy trzej na raz. A OBT to pewnie dopiero w przyszłym roku.

No, ale przynajmniej jest czas na zastanowienie się nad najważniejszym problemem - nazwą gildii. Bo przecież nie zadowolimy się jakimś wiejskim AngelsOfDarkness czy innym PaladinsOfSilkroad.

No i będę się musiał jeszcze zastanowić nad nazwą postaci, bo coś mi się wydaje, że lubieżnasuka12 będzie już zajęta. ;<
PILOT
PILOT
To co Thaerile i Duchy jak wyjdzie zakładamy naszą casualową loli gildie ?
aliceb
aliceb
Kilka dni temu pojawiła się oficjalna informacja o wyjściu CBT już (a może dopiero) 30 października. Dla wszystkich graczy, którzy od lat czekali na ten tytuł jest to wyjątkowo dobra wiadomość. Ze swojej strony zapraszam wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia strony fanowskiej poświęconej tej grze - Blade & Soul PL.
WhiteKacperPl gracz w Trove
WhiteKacperPl gracz w Trove
Najlepsza pixelowa gra na steam lecz jest jedno ,,ale"
DLACZEGO ONA TAK DŁUGO SIĘ ŁADUJE ???

Forum

Thaeril
Thaeril
Właśnie skończyłem nowe questy główne, liznąłem nowego contentu i sprawdziłem nowy event. W skrócie patch z 20 lipca to:

- nowe questy fabularne, dające masę expa (przeszedłem z HM 3 na HM 5 i pół). Jako bonus udajesz się na romantyczną randkę do jaskini razem z Poharan w celu wyrżnięcia demonów,
http://i.imgur.com/Dmh2OIQ.jpg

- dwa nowe dungi 6-man, raczej nie do zrobienia poniżej 500 AP (może jeden),
- nowy 24-man, który ma niezłe nagrody, ale za 2 tyg. nikt tam nie będzie siedział, bo trzeba ubijać dziesiątki mobów i czekać na spawn bossów lub ubić Dokumo z 30kk HP w 5 min, co jest niemożliwe dla jednego lub dwóch party - cały kanał musi się zebrać, inaczej nici,
- nowy event, który jest pay-to-win, czyli wrzucanie golda do maszynki RNG w celu dostania niczego... na szczęście jest jeszcze popyt na matsy z dungów, więc można co nieco zarobić (dopóki gracze z grubymi portfelami nie zdobędą nowego kostiumu).
- nowe daily questy, w których bawisz się w farmera...

Wrażenia po połączeniu serwerów - pozytywne. Ludzi sporo wokoło, czaty żywe. Może nawet wstąpię do jakiejś casualowej gildii, żeby na cross-server wszystkiego nie latać z randomami. Ludzie płaczą, bo zarabianie na Soulstone Plains ograniczyło się dla ludzi z 600+ AP, ale dla mnie to zawsze było miejsce, gdzie bogaci, ustawieni gracze stają się jeszcze bardziej bogaci.

Trochę boli, że co raz bardziej widać p2w. Dokumo w nowych dungu to przegięcie... Większość bossów w naszej wersji ma 2x HP w porównaniu do wersji KR (gdzie każdy biega w legendach anyway) co sprawia, ze farmisz resztki aż nie dobijesz do wyższego AP, bo heroici w party ze zbyt małym dpsem = wipe. Chcesz być tam szybciej - sięgasz po portfel. A teoretycznie wszystko powinno być do zrobienia z 450-500 AP.
Na szczęście można dalej sobie powoli grać, robiąc daily challenge i/lub kilka fioletowych dungów na dzień. Obecnie w godzinę gry można wbić kilkanaście golda... chyba, że trafisz na łosi w cross-server i zaliczycie wipe w Cold Storage :D

btw. przejście na Breeze będzie mnie kosztować ~270 golda wliczając wszystkie matsy. Ta suma nieco zmaleje, bo trochę matsów wyfarmię w czasie zbierania golda a ceny moonstonów i soulstonów będą spadać, bo te pierwsze można farmić w Mushin's Tower a te drugie lecą z RNG-box'ów z eventu. Ale to nadal będzie ~200 golda. Tragedii nie ma, bo przez jakiś czas da się zarobić nieco na evencie - każdy heroic 45-50lv to obecnie dodatkowe 3-4 sztuki złota (z dnia na dzień będzie mniej).
Thaeril
Thaeril
Jeżeli kult wiedźmy ma jakiś większy plan to Emilia stała mu na drodze i dlatego została zabita. Roswaal pewnie o tym wiem i dlatego trzyma ją przy sobie - dla własnych korzyści.
Subaru nie tyle dostaje resa co resetuje świat. Nikt nie ma pojęcia o tej mocy, toteż nie ma możliwości, że jest brana pod uwagę w jakimś planie.
PILOT
PILOT

Thaeril napisał:

Nie wiem jak daleko obejrzałeś, ale w 16 odcinku kult zabija Emilię co skreśla teorię, że jest naczyniem dla wiedźmy.


W sumie nie wiemy jakie są powiązania kultu z wiedźma oni tylko ją czczą nie ma w sumie dowodów na to , że postępują zgodnie z jakimś większym planem. Ot po prostu sieją terror i parają się czarną magią. Po za tym jej zabicie nie przekreślało by ewentualnego rytuału bo gdy Subaru dostaje resa to wszystko wraca do normy. Jeżeli ktokolwiek ma być osobą , która defakto wykonuje plan wiedzmy to jest nią Roswaal.
Thaeril
Thaeril

Ghost napisał:

Właśnie nie widzę w jaki sposób miałoby się to zachodowi opłacać

Komuś zawsze się opłaca, kiedy cały świat patrzy w jedną stronę. Przemysł zbrojeniowy nie zarabia, gdy nie ma konfliktu a kiedy ostatni raz bogate, zachodnie gospodarki Europy angażowały się w jakąś wojnę? Przez ostatnie kilkanaście lata cała Europa była zajęta wspólnym obciąganiem sobie w europarlamencie a kto był poza nim, nie dostawał nic.
Jak kończą się te zamachy? Setkami milionów ojro zrzuconymi na pustynie w postaci bomb. Przy wojskowych kontraktach turystyka i małe, lokalne biznesy to mały pikuś.


Ghost napisał:

Dla osłody:

Masz więcej? :D
W zamian mogę przygotować i podesłać jakąś małą kolekcję :>
Ghost
Ghost
Właśnie nie widzę w jaki sposób miałoby się to zachodowi opłacać. Straty na turystyce i wieloma powiązanymi z nią sektorami będą się systematycznie powiększać aż skończy się jak z Egiptem i Turcją, a tymczasem EU przyjmuje piaskowych murzynów z otwartymi rękami. Licząc na co? Tanią siłę roboczą? Gdy opinie o tym, że to banda niepotrafiących się zasymilować nierobów liczących tylko na socjal bynajmniej nie są mocno przesadzone (widzę na własne oczy), a tuż za rogiem są setki tysięcy Ukraińców do wyciągnięcia? Coś mi się tu nie dodaje. W każdym razie tylko czekam niech odwalą coś grubszego na ŚDM to kebaby będzie trzeba ze Szwecji sprowadzać. ;]

Dla osłody:

http://i.imgur.com/ZPjgYZS.jpg
Thaeril
Thaeril

PILOT napisał:

Spoko ja już wszystko rozgryzłem nasz boha jest sacrifficem dla wiedzmy.

Ja bym stawiał, że tym co z niej zostało po jej śmierci. Ten pomylony gość z kultu wiedźmy to kolejny "fragment". Przy czym każdy z nich ma inną moc, wynikającą z odziedziczenia innego fragmentu wiedźmy.

Nie wiem jak daleko obejrzałeś, ale w 16 odcinku kult zabija Emilię co skreśla teorię, że jest naczyniem dla wiedźmy.
Thaeril
Thaeril

Ghost napisał:

W oczekiwaniu aż to wszystko pierdolnie. ;]

E tam. Jak zachodowi/Rosji/Szejkom/komukolwiek kto ich finansuje przestanie być to opłacalne (przestanie przynosić zamierzony efekt) to ten cały "terroryzm" się skończy. Będzie mała wojenka i sprawa ucichnie.
Straszyli ebolą i co się stało? Praktycznie z dnia na dzień przestano o tym mówić.
Ghost
Ghost
http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_laUJcxmwetaywrW89UwQdhEKt69piLi8.jpg

W oczekiwaniu aż to wszystko pierdolnie. ;]
Thaeril
Thaeril
Kono Bijutsubu ni wa Mondai ga Aru! - klub sztuki, w którym mało kto sztuką się zajmuje, darcie ryja, przemoc oraz inne lole. Przypomina serie KyoAni, tylko bez udziwnień w postaci supermocy i innych dupereli. Po prostu dobra, stara komedia szkolna oparta na niedopowiedzeniach, nieporozumieniach i konflikcie charakterów (czyt. banda dziwolągów + jedna względnie normalna osoba, która wydziera japę na resztę).
Na dodatek - wygląda naprawdę świetnie.

http://i.imgur.com/jYqv1Bz.gif

Berserk - znam mangę i na razie się nie zawiodłem. Jest klimat a to najważniejsze. Tylko nie rozumiem po cholerę to 3D... Sceny rysowane odręcznie wyglądają genialnie a te w 3D to bieda. Jeszcze gorsze jest to, że przeskakują co chwila pomiędzy 3D a 2D. Skąd taka decyzja? Kto uznał, że to będzie dobry pomysł? Nie chce mi się wierzyć, że winny był budżet, bo to w końcu adaptacja Berserka - mangi, która inspirowała dziesiątki innych serii, filmów oraz gier.
PILOT
PILOT
Spoko ja już wszystko rozgryzłem nasz boha jest sacrifficem dla wiedzmy. Cóż za każdym razem gdy umrze bijący od niego odór wiedzmy rośnie potwierdzone przez kilka osób. Co ciekawe każda jego śmierci w mniejszym lub większym stopniu jest powiązana z ochroną Emilii (vessela dla wiedzmy gdy w końcu wróci z martwych).

Szkoda tylko biednej Rem , która naprawdę kocha Subaru a ten ignoruje ją na rzecz lalki Emilii zaprogramowanej tak by być miłą dla wszystkich mam nadzieje , że ten stan rzeczy zmieni się z czasem.