Logowanie [Zamknij okno]

E-mail

Hasło

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj
Galeria Raiderz
Raiderz

kliknij na obrazku, aby powiększyć

« PoprzedniNastępny»

Inne z galerii Raiderz

Raiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - Galeria
Forum Dyskusyjne
Najnowsze w galeriach
Raiderz Screenshot Raiderz Screenshot Raiderz Screenshot Raiderz Screenshot Raiderz Screenshot Raiderz Screenshot
Najnowsze komentarze użytkowników

Komentarze

Illidan
Illidan
W sumie, to chyba nie było newsa o dodatku :P
Jany
Jany
Mam nadzieję, że mu się uda. Po wielkiej aktualizacji system craftingu mnie odrzucił od gry.
Penbreaker
Penbreaker
A mi się podoba tak jak jest. Co jest trudnego w kupieniu umiejętności u trenera za SP, których jest aż nadmiar i troszkę golda? Jak chcesz zaoszczędzić to możesz traity odblokować biorąc udział w rozsianych po świecie gry zadaniach? Dla mnie jest fajnie, nic bym nie zmieniał.
Iluphir
Iluphir
Tak naprawdę można już zobaczyć wszystkie klasy, jakie będą dostępne w grze.

Jak ktoś ciekawy zapraszam

Trochę się zawiodłem "magami". Nekromanta jest dość ciekawy choć zadaje słabe obrażenia (ale to jeszcze wszystko może się zmienić). Na obecną chwilę albo albo ogromne działo w łapę albo ogromny miecz.
piancur
piancur
Pierwszego dnia po wejściu do gildii handlowej spytalem sie graczy kiedy teso przejdzie na f2p (to bylo w grudniu),ta gra jest dobra ale nie na abonament -b2p da więcej graczy -good news.
Makar
Makar
Zajrzałem wczoraj i widać sporo osób z Diablową skórką i złotym wierzchowcem. Widać sporo osób skusiło się na wykupienie dostępu do gry :\\ Marka Blizzarda robi swoje.
Gorginator
Gorginator

Sheller15 napisał:

Z jednej strony fajnie ponieważ gracze, którzy płacili abonament w sumie tylko na tym skorzystają. Minus bo gra zostanie zalana często niedojrzałymi graczami jak ja ich lubię nazywać : "Grałem w Skyrima a teraz pogram w Skyrima z kumplami". Chyba nie muszę tłumaczyć, że wielu młodym graczom przypadł ten tytuł do gustu.

@Edit. Abonament powstrzymywał właśnie tą część graczy od zatruwania tej gry.

No mnie też denerwują dzieci które znajomość TES to tylko Skyrim. B2P własnie odstraszy większość dzieci które wolą sciągnać sobie pirata niż kupić bo nie dostaja pięniędzy albo chcą je wydać na co innego. Z resztą jeżeli w gildi będzie jakiś toksyczny bachor to go odrazu wyrzucą.
Sheller15
Sheller15
Z jednej strony fajnie ponieważ gracze, którzy płacili abonament w sumie tylko na tym skorzystają. Minus bo gra zostanie zalana często niedojrzałymi graczami jak ja ich lubię nazywać : "Grałem w Skyrima a teraz pogram w Skyrima z kumplami". Chyba nie muszę tłumaczyć, że wielu młodym graczom przypadł ten tytuł do gustu.

@Edit. Abonament powstrzymywał właśnie tą część graczy od zatruwania tej gry.

Forum

Hagol
Hagol
nie wiedzialem gdize napisac wiec napisalem tutaj
tak jak w temacie mam na sprzedaż itemki do iss
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?order=qd&us_id=1121090
Thaeril
Thaeril
Nie narazisz się, bo dobrze wiemy, że fantasy Ci nie podchodzi. I tak cieszę się, że udało się nam z Pilotem wcisnąć tą serię :D

YuYuYu - stoję na 8 odcinku. Ta seria trochę mnie zaskoczyła, bo spodziewałem się czegoś innego i nie do końca mi się podobało. Drama wynikająca z nadnaturalnych przyczyn jest mało przekonująca (chyba, że pluszana maskota odgryza głowę i masakruje zwłoki - Mami, we will remember). W dodatku FFF się ślimaczy a nikt inny tego nie wydaje, więc czekam na kolejne odcinki.
Thaeril
Thaeril
Jeszcze nie napocząłem tej serii, ale chyba muszę się za nią wziąć. Zresztą, nowego Dog Days też jeszcze nie ruszyłem. Tutaj wiem czego się spodziewać i taką lekką serie pewnie wciągnąłbym w jeden dzień, wiec może zaczekać.
Thaeril
Thaeril

Ghost napisał:

3 sezon YRYR prędzej czy później dostaniemy. Jeśli chodzi o kontynuacje to ja wciąż najbardziej nie mogę przeboleć, że nie ma żadnego info o nowym Sakurasou. ;<

Ale nadal mnie dziwi, że jeszcze nie mam YRYR, biorąc pod uwagę jaką popularność to anime zdobyło w internetach. Czemu nie doją tej krowy?
Yuri Kuma Arashi z nowego sezonu tylko podniosło mi apetyt.

Z Sakurasou było podobnie. Zresztą, o S2 Bokura wa Minna Kawaisou też nic nie słychać. Gdzie podziały się te komediowe romanse/slice of life?
Thaeril
Thaeril
Jeszcze lepsze jest to, że teraz możesz kupić kamyki w Item Shopie, które przyzwą dima. Ich upór, żeby robić ze skillbooków eng-game content jest niesamowity.

Próbowałem wczoraj wejść, bo dawno nie grałem i jest sporo nowego (pety, nightmare, zmiana trudności dungów) - może powoli bym sobie coś farmił. Niestety nie mogę grać, bo Xigncode mnie wywala po wybraniu postaci. Ostatnim razem, kiedy miałem identyczny problem, nie mogłem grać przez ~2 miesiące. Nie ma to jak zabezpieczenie przeciw botom, które bardziej szkodzi graczom niż boterom (oni nie używają clienta).
Ghost
Ghost
http://c9.webzen.com/news/notices/13391/C9-Vote-for-C9-and-get-Dimensional-Fissure-Event

Śmiechłem. :D
Głosujcie na nas w rankingach popularności i jak w jakimś wygramy to dostaniecie event. xD
Miło widzieć jak Potatozen doprowadził swoim zarządzaniem tę grę do takiego stanu, że musi żebrać o głosy w jakiś rankingach byle przyciągnąć paru nowych graczy.
Ghost
Ghost

Thaeril napisał:

http://www.sankakucomplex.com/2015/01/28/gochuumon-usagi-2nd-season-due/

http://spunk.nl/backend/wp-content/uploads/2014/12/ezgif.com-resize3.gif

3 sezon YRYR prędzej czy później dostaniemy. Jeśli chodzi o kontynuacje to ja wciąż najbardziej nie mogę przeboleć, że nie ma żadnego info o nowym Sakurasou. ;<
Ghost
Ghost
A co tutaj tak cicho o Koufuku Graffiti? Wielkich oczekiwań nie miałem, ale obejrzałem pierwszy odcinek i dostałem healing hard, który mógł się nawet otrzeć o poziom Non Non Biyori.
Ghost
Ghost
Narażę się, ale jak dla mnie Bahamut to tylko i aż dobre anime. Nic więcej nic mniej. To już Yuuki Yuuna wywarła na mnie większe wrażenie (I cried like a little bitch pod koniec).
Ghost
Ghost

Thaeril napisał:

Nie ma Ghosta to pusto się tu robi

Przyzwyczajaj się. :P Za jakiś miesiąc prawdopodobnie znowu jadę, a w okolicach maja mam dograne wyjazdy na fabrykę Scanii w Szwecji, które się będą ciągnąć do końca roku. Ale tam już będzie zabawa z prawdziwymi robotami. <3 Na dodatek w postanowieniach noworocznych mam jeszcze zapisane, żeby ruszyć w końcu w dupę i zorganizować sobie jakiś urlop w ciepłych krajach. Morze Śródziemne to plan minimum, a jak wejdę w tryb j**** biedę to może i Tajlandia. Ale kupię sobie w przyszłym tygodniu modem USB to będę miał jakieś okno na świat o ile znowu nie wyląduję gdzieś gdzie jest tylko zasięg 2G. xD


Thaeril napisał:

nikt nie podsyła mi fotek japonek

Niestety nie mam żadnych nowych, więc musisz się zadowolić Koreanką jako podziękowaniem za poradnik. :P

http://i.imgur.com/bhodpx3.gif