Logowanie [Zamknij okno]

E-mail

Hasło

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj
Galeria Raiderz
Raiderz

kliknij na obrazku, aby powiększyć

« PoprzedniNastępny»

Inne z galerii Raiderz

Raiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - Galeria
Forum Dyskusyjne
Najnowsze w galeriach
Raiderz Screenshot Raiderz Screenshot Raiderz Screenshot Raiderz Screenshot Raiderz Screenshot Raiderz Screenshot
Najnowsze komentarze użytkowników

Komentarze

Lighthand
Lighthand
Świetne projekty, świetne pomysły :D Czekam na kolejny odcinek, ale będzie JAZDA! Mam nadzieję na glorię Przymierza!

FOR THE ALLIANCE!!!
Lighthand
Lighthand
Zapisany :D I znowu czekanie na kolejną bętę, trochę się ich nazbierało :D
Lighthand
Lighthand
O, rozważałem poważnie w tym roku wyjazd na gamescon i chyba rzeczywiście się skuszę chociaż na 1 dzień :D Nie powinno być tak tragicznie z transportem a wrażenia za to jakie! :D
Lighthand
Lighthand
Dla początkujących może i trudniej, ale dla zaawansowanych to dodatkowy kop do progressu i pełnego skupienia na grze :D
Lighthand
Lighthand
Kolejna cofka w czasie, ale chyba WoW wygrywa jako pierwszy... :D Smoki - oczywiście że SKYRIM! :D
Dollar
Dollar
Mimo że nie gram w WOW to kurde całkiem fajny pomysł ze strony blizzarda. Jestem pewien że taka akcja przyniesie im sporo nowych graczy.
Dollar
Dollar
Mam nadzieję że w 2 tak samo miło spędzę czas jak w pierwszej części, oby tylko webzen nie zabił tej gry jak to robi z większością swoich produktów P2W IS. Do tego bym jeszcze dodał sporą ilość grindu jak to bywało w starych MMO i mamy fajny tytuł. No nic czas się zapisać i czekać z nadzieją że się dostane chociaż wydaje mi się że jakoś w lutym chyba trochę jeszcze pogrywałem.
Iluphir
Iluphir
Zapowiada się ciekawa seria :D

FOR THE HORDE!!!

Forum

altasar
altasar
Otwarta beta już jest od kilku tygodni, wbiłem 15 poziom magiem, a później dopadła mnie taka monotonność, że musiałem przerwać. Niestety, biorąc się za ten tytuł uważałem, że rozbudowa zamku oraz ulepszanie swojego bohatera będzie o wiele bardziej wciągające... ale się zawiodłem. Nuda dopadła mnie zdecydowanie za szybko. Ponadto, coraz bardziej twórcy liczą na mikrotransakcje, które stanowczo ułatwiają rozgrywkę.
Chomson
Chomson
Widzę, że muve nie zatrzymuje się z "promocjami". Teraz mają kilka ciekawszych tytułów, link. Ja osobiście chyba skuszę się na Dishonored :)
altasar
altasar

PILOT napisał:

Black Hole to fajny skill jest tylko jeden problem jest bezużyteczny bo Archon jest wciąż op.
BTW Imperius to tsundere :P

Black Hole ma bardzo ciekawe zastosowanie, aby przyciągnąć przeciwników do centrum, a Disintegratem z runą intensify świetnie się je wówczas smaży.
Zresztą Black Hole podnosi złoto w swoim polu działania :)
PILOT
PILOT
Moja Waifu i tak bardziej Kawaii ^^ Jakby co polegnę na polu bitwy i na pewno nie będę tego żałował bo sprawa jest słuszna.
kolo
kolo
Widziałeś co robi perf książka do firebala? :D u nas jest taka jedna z tą książką i praktycznie urzywa tylko tego skila bo co się skończy to iest odnowa a przy tym cały czas stunuje mooby i do tego jaki dmg :p ele wolniejszy ale można pozazdrościć jej dmg i książek bo ma takich parę. Najlepsze klasy dla mnie to mystic, riper i wlasnie ele. Mystic i riper pod wzgledem mobilności i szybkości, a ele szybkiego i prostego rozwalania mobów ;p
Thaeril
Thaeril
W stancji Shine dość szybko można używać Rush (prawie tak szybko jak zerk), więc nie ma wielkiego problemu. Ale fakt - jest wolniejsza.
kolo
kolo
Tzn mi chodzi o to że np nie ma przyspieszenia jak riper czy mystic by szybciej się przemieszczać od ubitego moba do drugiego. Ma ataki obszarowe, może latać ale robi to wolno heh
Thaeril
Thaeril
Hmm, zależy od dunga.
Flare+Mindflame dobrze się sprawdza a jak jest zielony mob to Meteor i mogę lecieć dalej. Marid wykańcza mobki, które zostawię. Bossy też szybko się zabija, bo burst dmg jest ogromny. Na niskich levelach rzeczywiście może być wolny, bo musisz wybrać crita, albo casting time. Na wyższych poziomach jest lepiej w tym aspekcie - ja na swojej upośledzonej postaci z promocji mam 62% crita i 53% casting time +12% z itemka z tailoringu. Na 60lv celuje w 70% castu i 65% crita. Książki też sporo zmieniają.
Na razie idzie szybko i to na postaci z ~2.6k mag attack na 51lv, gdzie na innych postaciach zwykle już mam ~3k ataku z podobnym EQ.
kolo
kolo
Thaeril co do elementalisty to zgodzę sie zawsze był pro na pve a teraz go jeszcze z boostowali, ale czy nie przeszkadza ci że jest strasznie powolny? :p teraz jak gram mysticem to raczej żadną inną nie będę grał bo wydają mi się wolne ale elementalista bije rekordy hehe
Thaeril
Thaeril
Dzięki.
Chyba pomyliłeś gwiazdkę przy Legal Loli, bo nie wchodzi do listy.