Logowanie [Zamknij okno]

E-mail

Hasło

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła Nie masz konta? Zarejestruj
Galeria Raiderz
Raiderz

kliknij na obrazku, aby powiększyć

« PoprzedniNastępny»

Inne z galerii Raiderz

Raiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - GaleriaRaiderz - Galeria
Forum Dyskusyjne
Najnowsze w galeriach
Raiderz Screenshot Raiderz Screenshot Raiderz Screenshot Raiderz Screenshot Raiderz Screenshot Raiderz Screenshot
Najnowsze komentarze użytkowników

Komentarze

WavezZ
WavezZ
Mega... Czekam na kolejny epek z niecierpliwością, trochę mało Hordy pokazali, skupili się na Alliance (a szkoda).
WavezZ
WavezZ
Ciekawe rozwiązanie, przynajmniej nie wygląda to tak jak w przypadku WarZ (totalna klapa), która już na starcie odsunęła od siebie mnóstwo graczy.

H1Z1 zapowiada się o wiele lepiej od WarZ, ale czy od DayZ też? Tutaj można się spierać bo, DayZ z samej mechaniki przypomina już bardziej symulator. Czekam na więcej, a najlepiej na jakikolwiek (darmowy) dostęp, gdyż po tym jakie rozczarowanie mnie spotkało przy WarZ nie mam zamiaru ładować kolejnych pieniędzy w ciemno (Tak wiem, że ludzie od WarZ to były noname'y, a H1Z1 jest od dobrze znanego SOE - co z tego?).
altasar
altasar

Illidan napisał:

Fajnie z tym pvp zrobili. Coś jak Kurzickowie i Luxoni z GW Factions. Wrócę na 100%.

O tym samym pomyślałem! Sam kiedyś w GW1 byłem po stronie "kurzów", ahhh... te walki na JQ i AB...
Zapewne "nieco" kierowali się sukcesem motywu z frakcjami z GW1, co doda walkom PvP trochę rumieńców.
altasar
altasar
Szczegóły w postaciach są naprawdę wiernie odwzorowane. Tylko boję się o mój komputerek, czy udźwignie taką produkcję ale jeśli udźwignie to nie wiem czy będzie mi się chciało bawić w tworzenie postaci przez "2 dni" ;)
Dreedzik
Dreedzik
Niby problemy młodego MMO, rozumiem boterstwo, spam.. ale bugi, które przechodzą z CBT do gry już finalnej są kompletnym failem.. i osobiście nie znajduje na to usprawiedliwienia, było tyle CBT tyle czasu, że tak WAŻNE bugi powinny zostać wcześniej wyeliminowane.

Ze SWTORem było podobnie, zgłaszane na CBT bugi przeszły do finalnej wersji, mało tego rajd bosy były niegrywalne przez prawie 2mc od wydania produktu, kupa osób przez takie zaniedbania odeszła z gry,

Grając w ESO i czytając o nim mam lekkie wrażenie jakbym patrzył na coś co jest ucieleśnieniem "przerostu formy nad treścią". Brak kilku elementów typowych przy MMO lekko grę kaleczy.

Zobaczymy, niech się rozwija..zaraz koniec pierwszych 30dniowych darmowych dni, zapewne stąd ta przemowa ;] i się zobaczy jak będzie ESO z graczami stał.
altasar
altasar
Patch już się ściąga. Warto zajrzeć do World of Warplanes, a może coś mi podpasuje :)
RazerAser
RazerAser
Obie strony na tym skorzystają i dzieciaki i gra. Dzieciaki będą na coś miały a dla twórców to świetna reklama
Dollar
Dollar
Wystarczy trochę chęci i chat spamu można uniknąć, jakim problemem jest aby 1 z zatrudnionych osób jakiś Game Master siedział, dokumentował spam na chacie i sypał banami? sam kiedyś miałem okazję administrować pewien produkt i do łamania regulaminu na chacie dochodziło tylko przez pewien czas a później nie było ani spamu golda ani tak powszechnego insultingu. Jeśli brak im chęci to ja chętnie przyjmę stanowisko osoby odpowiedzialnej za porządek w grze i zajmę się botami jak i gold spammerami. Wystarczy średnia krajowa naszych zachodnich sąsiadów i mogę administrować grę 20h dziennie.

Forum

Ghost
Ghost
http://media.tumblr.com/tumblr_m7unvtoNGo1r1o017.gif

Mam prawie 20 serii do oglądania w tym sezonie, a i tak wieczorem nie ma do czego usiąść, bo nie ma napisów... Skończy się znowu na męczeniu z angielskimi. ;<

Anyway, Akuma no Riddle powinno dostać drophammerem po tych wielu akcjach w stylu magicznie przecinających więzy upuszczonych nożyczek z 3 odcinka. I jak to się utrzyma w kolejnym to dostanie.

Tymczasem po drugim odcinku No Game No Life ląduje na szczycie mojego zestawienia najlepszych serii w tym sezonie. Świetna kreska, świetne postaci i sooooooo much tanoshii. Loffciam tę pornobajkę.

patira - po tym momencie musiałem czyścić ekran z coli xD
altasar
altasar

wrzosek napisał:

znając blizzarda to soon(tm) może coś na blizzconie coś powiedzą, bo wątpię by do tego czasu wyszły :P

Idą wakacje, a Blizzard może to cwanie wykorzystać na wprowadzenie ladderów.
Po co kisić się na dworze jak można wspinać się po drabince? ;)
sayan
sayan
Z tego co widzę to jest laptop. Takie artefakty mogą ci sypać z powodu tego że własnie karta sie przegrzewa, albo jest uszkodzona. Długo masz już tego laptopa? Może po prostu jest przykurzony i się grzeje zbyt mocno.
wrzosek
wrzosek
znając blizzarda to soon(tm) może coś na blizzconie coś powiedzą, bo wątpię by do tego czasu wyszły :P
altasar
altasar
Ale i tak najlepiej to powoli przyzwyczajać się do tych aktów, aby po wyjściu ladderów szybko wykonać kampanię, a później przesiąść się na tryb przygodowy. Tylko pytanie jest, kiedy wejdą te laddery do życia ;)
PILOT
PILOT
@up

Jak ci się spodoba polecam jeszcze helldriver.

Teraz przysposabiam się by obejrzeć to :D

wrzosek
wrzosek
Można i tak, ale z tego co pamiętam o wiele wolniej szło :P Ale co prawda to prawda bezpieczniej. Jak lvlowałem kolegę to musieliśmy zaczynać 2x, bo za blisko mnie się kręcił :P
wrzosek
wrzosek
Boshe.. oglądałem tą piranię w ten weekend, naprawę straszny film >.<

I Pilot, chyba zobaczę cały film - świetny urywek XD
wrzosek
wrzosek
Kurde z rozdziału na rozdział coraz lepiej, dlaczego są takie krótkie!? I anime niedługo też wraca na swój tor, nie lubię fillerów, chociaż te są nawet nawet.
wrzosek
wrzosek
Wystarczy się tym nie przejmować i dalej czerpać radość z gry, przynajmniej mnie krwi się napsuje podczas progressowania bossów na rajdach :P